search clock hat location star arrow-right right-item tools kalender opleiding download play link phone mail calendar

Wat wordt bedoeld met de overgangsfase conform het Besluit Jeugdwet?

De overgangsfase conform het Besluit Jeugdwet (art. 5.1.3) was van toepassing op de professionals met een mbo-diploma of een niet-afgeronde hbo-wo-opleiding, die op 31 december 2017 al op hbo-niveau werkzaam waren in de jeugdhulp en jeugdbescherming (in loondienst of als zzp’er)  en werkzaamheden uitvoeren die door een geregistreerd professional moeten worden uitgevoerd (conform de norm van de verantwoorde werktoedeling). In de periode van 1-1-2018 tot 1-4-2018 konden deze professionals een registratie-aanvraag indienen bij SKJ voor de kamer voor jeugd- en gezinsprofessionals.

 

Terug naar het overzicht

In het arbeidsmarktplatform Jeugdzorg werkt! werken de volgende partijen samen: