Investeren in ontwikkeling? Vraag subsidie aan!
Blijvend werken aan ontwikkeling is heel belangrijk voor de kwaliteit van werk, werkplezier en behoud van jeugdzorgmedewerkers. Dit kost tijd en geld. Er zijn verschillende subsidies beschikbaar om ontwikkeling te stimuleren. Wij informeren je graag over subsidiemogelijkheden.
Subsidieregeling Praktijkleren
De subsidie voor scholing via mbo-praktijkleren is een tegemoetkoming in de kosten voor kortlopende bij- en omscholing van een werkzoekende of een medewerker die werkloos dreigt te worden.
Lees over de subsidie mbo-praktijkleren bij RVOSubsidieregeling praktijkleren
De Subsidieregeling praktijkleren is een tegemoetkoming voor de kosten die u maakt voor de begeleiding van een leerling of student.
Lees over de subsidieregeling praktijkleren bij RVOSLIM-subsidie voor praktijkleren
Kleine tot middelgrote mkb-organisaties kunnen samen of individueel de SLIM-subsidie aanvragen. De SLIM-subsidie is beschikbaar voor bijvoorbeeld het maken van ontwikkelplannen, onderzoek naar scholingsbehoeften, innovatieve leermethoden en voor praktijkleerplaatsen. Hierdoor is de SLIM-subsidie heel interessant voor zij-instromers. Er zijn verschillende subsidiebedragen beschikbaar.
Aanvragen is op dit moment niet mogelijk.
Lees meer over de SLIM-subsidieregeling bij SZWLeeroverzicht
Het leeroverzicht is voor medewerkers die meer kennis over hun vak of beroep willen. Of mensen die werk zoeken en een opleiding willen doen. Op de website leeroverzicht.nl staat informatie over opleidingen en hoe ze die kunnen betalen. Ook kunnen ze zoeken naar een loopbaanadviseur in de buurt. ‘Leeroverzicht’ is onafhankelijk en een initiatief van de rijksoverheid, vakbonden en werkgevers- en opleidersorganisaties. De website is bedoeld om mensen te ondersteunen om zich een leven lang te blijven ontwikkelen.
Bekijk het leeroverzichtSectorplanPlus voor opleidingsmogelijkheden
SectorplanPlus is een subsidie van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport en wordt uitgevoerd via RegioPlus. Met deze subsidie kunnen organisaties in zorg en welzijn een extra impuls geven aan opleidingsmogelijkheden voor medewerkers.
Ga naar het portaal van SectorplanPlus